Oferta

Archiwizja to zespół projektantów, którzy zdobyli doświadczenie w wielu wyjątkowych projektach. Stawiamy na indywidualność – nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się nowatorskich wizji oraz rozwiązań. Specjalizujemy się głównie indywidualnych domach jednorodzinnych ale możmy również wykonać projekty budynków wielorodzinnych czy usługowych.

Działamy w Małopolsce (Kraków i okolice) ale jesteśmy w stanie zrealizować projekty również w innych województwach.

Wojciech Sowa Architekt

Wojciech Sowa, Architekt

Cenę za projekt kształtuje wiele zmiennych dlatego nie jesteśmy w stanie podać jej przez telefon, każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w przypadku chęci otrzymania wstępnej wyceny prosimy o kontakt mailowy z podaniem informacji o planowanej inwestycji wraz z lokalizacją działki. Na każdego maila odpowiemy najczęściej w ciągu kilku godzin.

Po zaakceptowaniu wstępnej oferty umawiamy się na spotkanie przeprowadzająć wywiad z klientem oraz wizję lokalną działki na której ma być zlokalizowana inwestycja, na tej podstawie przygotowujemy wstępną koncepcje z wizualizacjami oraz możliwością prezentacji w wirtualnej rzeczywistości w goglach VR.

Reprezentujemy klienta przed urzędami, załatwiamy pozowolenie na budowę oraz wszelkie poprzedzające formalności.
Obecnie wszystkie projekty budowlane do pozwolenia na budowę wykonujemy tylko w wersji cyfrowej, po uzyskaniu pozwolenia i sporządzeniu projektu technicznego/wykonawczego
przekazujemy klientowi projekt cyfrowy i drukowany.

Realizacja

Projekty naszych domów wyróżniają się w okolicy zabudowy. Stawiamy na indywidualizm, ergonomię i wygodę.